Kas lācītim vēderā?

Mēs esam dažādi. Cits dod priekšroku īsai sarunai un īpašai vēlmei īpaši sagatavotam piedāvājumam. Tādu, protams, vari saņemt, zvanot vai rakstot!

Savukārt, ja esi no tiem, kam patīk šķirstīt katalogus, smelties idejas un tad vaicāt pēc noskatītā, nu lieliski – te tā ir, pilna lapa, vesela katalogu bibliotēka. Lai vieglāk orientēties, zem katra kataloga pievienots īss apraksts par būtisko tieši tajā. 

Ja jūties apmaldījies katalogu un preču daudzveidībā, mīļuprāt palīdzēsim!

hiidea

Sīklietas, lukturīši, nazīši, tašiņas un somas, rakstāmpiederumi, blociņi un ne tikai.

Kā īpaši izceļama katalogā – trauku kolekcija. Porcelāna, keramikas un stikla krūzes, kam raksturīga laba kvalitāte, kļūst par iemīļotām daudzos birojos un mājokļos.

More than gifts

Vairāk kā dāvanas, vēsta jau kataloga nosaukums. 

Un tā tas patiešām ir – raudzīties, lai sniedzam cits citam lietas ar pievienoto vērtību, kļuvis aktuāli kā nekad! Mazāk nevajadzīgu nieku, vairāk tā, kas uzrunā, liek domāt, iedvesmo un atgādina. Labas lietas ar jūsu firmas logo, tās ir tieši šeit!

yourChoice

Šo katalogu šķir vaļā, lai sasparotos īpašā dizaina lietu radīšanai. Te kārtība tāda - izvēlamies tīkamo priekšmetu un tam ne tikai liekam logo vai vienu saukli, bet personalizējam to no A līdz Z. Krāsu, formu, ideju variācijas teju neierobežotas. Izvēle piemērota lielākiem daudzumiem, bet cik tieši lieliem, jautā - konsultēsim, pastāstīsim, parādīsim visas plašās iespējas!

XD Connects

Veids, kā mainīt gan iepirkšanās, gan apdāvināšanās paradumus, tas dzirdams visapkārt. Kad nu runa ir par patiesu ieinteresētību vides saudzēšanā un patiesi ilgtspējīgām lietām, tad tas ir par XD Connects.

Mēs labāk neizstāstīsim, kā katalogā!

Savukārt, ja esi jau pazīstams ar videi un cilvēkam draudzīgu materiālu apģērbu zīmolu vai vēlies iepazīt, tad izskati piedāvājumu jaunajā katalogā

IQONIQ

Malfini

Kvalitatīvs apģērbs ikdienai – T krekli, polo krekli, jakas, flīsa izstrādājumi, vestes, hudiji, galvassegas u.c.

Pieejami arī lielos un ļoti lielos izmēros!

Pieejami arī atsevišķi izskatāmi katalogi katrai no apģērbu līnijām – Tricorp, Rimeck, Bata Industrials darba apģērbi un apavi, Malfini Premium luxury, Piccolio ikdienas apģērbu kolekcijas dažādās cenu kategorijās. Ar prieku pastāstīsim tuvāk!

Iespējams iegādāties arī nelielos daudzumos un bez personalizācijas.

Plaša tekstilpreču izvēle, palūko pats!

Ritter pen

Tad, ja gribas nevis vienkārši pildspalvu, bet īpašu pildspalvu. Īpaši rakstāmpiederumi ar milzu vēsturi un tradīcijām, tagad pieejami arī nelielos daudzumos. Vaicā un mēs uzkonstruēsim tieši jūsu uzņēmumam atbilstošu, unikālu rakstāmo! Ne reizi nav gadījies, ka klients būtu vīlies!

Izpētīt šeit!

Iespēja arī pašam konstruēt sev tīkamam modelim tīkamu krāsu salikumuDarboties ar konstruktoru!


Promotion Tops

Fantastiska lietussargu kolekcija, plaša augstvērtīgu koferu un galantērijas preču izvēle, galda un sienas pulksteņu, citu elektronikas preču daudzveidība. Viss minētais un arī citas lietas rodamas šai katalogā ar ērtu dalījumu preču grupās.

PF Concept

Tiešām grūti iedomāties, kā šai katalogā varētu trūkt! Neiedomājami plaša izvēle visās preču grupās, īpaši izceļot augstas kvalitātes mājlietas, rakstāmpiederumus, tehniku. Pārstāv tādus zīmolus kā SCX, Prixton, Tekio, Jotter, Elevate, Case Logic, Seasons, Thule un vēl, un vēl.

Šogad – arī budžeta klases T kreklu un citu tekstila izstrādājumu piedāvājums ir atjaunots. Jūsu uzmanībai Roly

Jūs tikai jautājat, nosūtīsim arī atsevišķus katalogus katram no pārstāvētajiem zīmoliem, jo visu šeit nav iespējams ievietot!

Plastoria

Dažkārt nepieciešams nevis vienkāršs suvenīrs, bet ļoti īpaša dāvana. Klientam vai partnerim, kas novērtē slavenus zīmolus, dāvanas atradīsi šeit. Gan zīda kaklasaites un lakatiņus, gan ādas izstrādājumus, smalkus rakstāmrīkus un citas lietas par un ap tādiem zīmoliem kā Cerrutti, Ungaro, Hugo Boss, Cacharel un citiem.

Smalko aprindu hronikai noderēs!

Softreflector

Būsim tieši – atstarotājs nepieciešams ikvienam, nedzīvojam jau Āfrikā!  Pamatfunkcijai  piemērotā veidā apdrukāsim gan pašu atstarotāju, gan izstrādāsim tam informatīvu iepakojumu!

Dāvini noderīgus suvenīrus! Kādus tieši – izlūko šeit!

Porceline by Maxim

Tikai neliels ieskats šai īpašajā trauku kolekcijā. Atradīsi šeit gan klasiskas, gan interesantākas formas krūzītes, komplektus, glāzes. Krāsu un materiālu daudzveidība, lieliska kvalitāte, ievērības cienīgas apdrukas iespējas.

Sāc ar ieskatu krūzīšu sortimentā!

Uzdrīksties vēlēties ko īpašu - ieskats speciāla dizaina termokrūžu klāstā!

Slodkie

Latvijā ir krietnas saldumu tradīcijas un pašmāju piedāvājums, kurš noteikti jāizmanto! Bet nereti gadās vajadzība pēc kā citādāka, tad lūkojamies aiz netālām robežām.

Uzticams partneris, kurš atbilstoši visaugstākajām pārtikas ražošanas prasībām piedāvā reklāmas saldumus.  Šokolādes, konfekšu kastes, ledenes, kociņkonfektes, cepumiņi, kraukšķi, un našķi, ko nesmādēs arī vegāni!

Pa šķirbiņu ieskatīties šeit!

Blue Collection

Daudzveidība, kvalitāte, termiņš – būtiskas nianses, izvēloties sev tīkamus suvenīrus. Lūdzu, te tas viss ir, atliek piemeklēt!

Apmeklē arī vietni! 

Royal Design

Nepārspējama kvalitatīvu un skaistu termokrūžu kolekcija par nepārspējami labu cenu, tas ir pirmais, ko ieteiktu no šī kataloga! Tāpat kā pārliecinošs elektronikas sīklietu klāsts, citur neredzēti higiēnas piederumi un rotaļietas, tas viss šeit!

Jaguar Gifts

Nepārspējams ādas un tās aizvietotāju izstrādājumu klāsts. Maki, un sīklietu maciņi, atslēgu piekariņi, kosmētiskas maciņi un daudz kas cits. Turklāt iespēja izvēlēties gan no gatavā piedāvājuma, gan arī pasūtīt vēlmēm atbilstošu, ja daudzums ir vien mazliet lielāks!

Apskati iespējas!

Reflects

Te atradīsi citur neredzētas lietas un iespēju variantus. Katalogā mazs ieskats jaunumos, bet, ja vēlies izpētīt sīkāk

Apmeklē vietni!

It`s Easy Now

Daudz pazīstamu zīmolu preces atrodamas šeit.

Schwarzwolf, Stanley, Alladin, Wenger, Victorinox un ne tikai, vaicā, ja esi ieinteresēts!

Elasto

Ne velti Vācijā ražotais izsenis zināms kā izcili kvalitatīvs. Daudz kas mainījies, bet šis aspekts paliek spēkā! Iemesls lepoties un lielisks iemesls iepazīt preces!Īpašs akcents uz lietām, saistītām ar ēdināšanas pakalpojumu sniegšanu. Plašs visdažādāko trauku sortiments lietošanai āra pasākumos, piknikos un citviet.

FARE

Nereti gadās, ka kāda zīmola priekšmets tā iepatīkas, ka nu ne par ko negribas mēģināt ko citu. Tā mēdz gadīties ar nišas speciālista FARE lietussargiem.

Ja tas ir tā, ka tikai šie un nekādi citi, jāiet noskatīt īstais!

BIC Graphic

Ir lietas, kas komentārus neprasa. Tādēļ ļoti īsi – esam lepni, uzsākot sadarbību ar tik populāro BIC Graphic rakstāmpiederumu ražotāju un cerību pilni, ka tās vēlēsieties ne tikai iegādāties kancelejas preču veikalos un grāmatnīcās, bet arī pie mums un personalizētas tieši jūsu uzņēmumam! Ērtāk nevar būt!


COOL 2024

Ja runa ir par īpašā dizaina (custom made) sīklietiņām, kas parasti prasa lielāku pasūtījuma apjomu, tad šeit tiešām daudz kas atrodams jau sākot no 50–100 gb un tieši tavam uzņēmumam izstrādāsim dizainu! Tāpat daudz citu sadzīvei noderīgu lietu pārskatāmā formā!

Radošums ir būtisks, ieskaties!

MACMA 2023

Vairāk daudzveidības, mazāk ierastā. Šeit iespēja noskatīt gan oriģinālo kolekciju, gan zīmolu Terraghini, Mark Twain, CrisMa lietiņas, kas var kļūt par uzņēmuma suvenīru!

Schwarzwolf zinātājiem komentārus neprasa, ielūkojies katalogā un izvēlies!

Impression

Sākam ar ko jaunu! Jaunas lietas, jaunas krāsas, neredzēti risinājumi. Jauna, nesen uzsākta sadarbība, iespējas piedāvāt jums ko jaunu!

Īpašs aicinājums šai katalogā ieskatīties, ja lūkojies pēc pazīstamo zīmolu Parker, Rotring, Waterman, Stilolinea rakstāmpiederumiem. Tas viss ir šeit plašā izvēlē!

Dāvanas, kas paliek atmiņā!